Hakkında

Bir mayıs akşamı Giro d’Italia izleyerek başlayan bisiklet sevdam gün geçtikçe daha da alevlendi. Bisiklet binmek, yarışları takip etmek, bisiklet haberlerini izlemek adeta bir tutku oldu. Bir Sarper Günsal, Berkem Ceylan gibi değilim elbette. “Kendi çapımda” bir şeyler yapmaya bunları sizinle paylaşmaya çalışacağım. Peki bu sitede neler olacak? İlk olarak yarışlar olacak! Tour of Turkey, Tour de France, Giro d’Italia, La Vuelta başta olmak üzere tek günlük klasikler ve haftalık turlar olacak. MTB ve veledrome yarışlarını elbette ki unutmayacağım. Olimpiyatlar olacak, yani bisiklet yarışları ile ilgili her şey olacak.

Bisiklet ile ilgili haberler olacak, kim nereye gitmiş, kim ne yapmış, kim sakat ve ya sakatlıktan dönmüş bunu öğreneceksiniz benimle birlikte.

Yeni görücüye çıkan bisikletler, yeni çıkan komponentleri, yeni çıkan aksesuarlar, giyim&kuşam her şey olacak.

Ayrıca elimden geldiğince ünlü, ünsüz herkesle bisikletin bir köşesinden tutmuş insanlarla röportaj yapacağım. Herkesin emeklerinden, alın terinden bir şey öğrenip, bunları siz okuyucularımla paylaşacağım.

Ürün incelemeleri, bisikletle alakalı bir şey yapıyorsak ürün incelemeden olmazdı zaten. Kullandığımız ya da insanların kullandıkları ürünlere burada yer vereceğiz.

Tartışmalar olacak, anketler.

Hepsi burada olacak. Çünkü burada bisikletle ilgili her şey olacak.

Advertisements

Blog at WordPress.com.

Up ↑